Cookiepolitik
Denne side benytter sig af cookies for at kunne fungere korrekt. Hvis du klikker dig videre rundt på siden accepterer du automatisk, at vi benytter disse cookies.
Du kan læse mere om hvilke cookies shoppen sætter på vores generelle afsnit om cookiepolitik i vores vilkår.

KONTAKT

Ved spørgsmål kan du kontakte vores kundeservice på telefon eller på mail. Vi står klar med professionel rådgivning og vejledning.


TELEFON: 70 126 126

MAIL: info@spsca.dk



ÅBNINGSTIDER:

MANDAG 09:00 - 15:00
TIRSDAG 09:00 - 15:00
ONSDAG 09:00 - 15:00
TORSDAG 09:00 - 15:00
FREDAG 09:00 - 14:00
LØRDAG Lukket
SØNDAG Lukket


 


MØD TEAM FITNESSSHOPPEN

Har du behov for at komme i direkte kontakt med en af vores medarbejdere? Se vores medarbejdere her:

 

KUNDESERVICE/ SALG

Gitte Bast Anette Rosqvist
Gitte@spsca.dk Anette@spsca.dk

 
Nicklas Larsen Torben Weesgaard
NL@spsca.dk Torben@spsca.dk

 
Kim Petersen Lars Bo Christensen / Salgsdirektør
Kim@spsca.dk Lars@spsca.dk

Du vil dog opleve at vi alle på kontoret tager telefonen eller svarer på dine mails. Vi er nemlig alle godt uddannet i vores produkter for at hjælpe hinanden med at skabe den bedste kundeservice for dig. 
 

AFTER SALES / SERVICE

Ole Mortensen Kasper Kjær
Ole@spsca.dk Kasper@spsca.dk
 

MARKETING

Kim Petersen Sofie Nielsen
Kim@spsca.dk Sofie@spsca.dk

 
Andreas Madsen
Andreas@spsca.dk
 


ADMINISTATION / INDKØB

Toke Thomsen Pernille Reinert
Toke@spsca.dk Pernille@spsca.dk



LAGER

Jack Vejle  Torsten Bechmann

 
Mikkel Schorling Tina Larsen

 
Lars Bæck Andreas Krogh

 
Jonas Serup


 



CSO

Lars Bo Christensen
/ Salgsdirektør
Lars@spsca.dk